Taisyklės ir sąlygos

·         1. Bendrosios sąlygos

·         2. Šalys ir jų duomenys susisiekti

·         3. Užsakymo ir apmokėjimo tvarka

·         4. Prekių pristatymas

·         5. Prekių grąžinimas

·         6. Klientų aptarnavimo tarnyba

·         7. Asmens duomenų apsauga ir jų saugumas

·         8. Apribojimai ir draudimai

·         9. Informacijos prieinamumas

·         10. Baigiamosios nuostatos

 

1. Bendrosios sąlygos

·         1.1. Šis dokumentas reglamentuoja Pardavėjo ir Pirkėjo (kliento) abipuses teises, pareigas ir atsakomybę, taikomą perkant prekes internetu elektroninėje parduotuvėje „Prospektus“.

·         1.2. Tais atvejais, kai naudojamasi šia interneto svetaine, įskaitant prisijungimą prie jos ir joje nurodytų prekių pirkimą, taikomos toliau nurodytos nuostatos ir sąlygos. Šios nuostatos ir sąlygos, kurios išdėstomos toliau, gali būti bet kuriuo metu pakeistos, apie tai nepateikiant jokio papildomo pranešimo.

·         1.3. Atsižvelgiant į tai, kad savo produktais mes neprekiaujame nei elektroninėje prekybos sistemoje eBay, nei kitose aukcionus rengiančiuose interneto portaluose, mes negalime patikrinti jokio „Prospektus“ prekės ženklo produkto, parduoto atitinkamose tokių sistemų prekybos vietose, autentiškumo ir kokybės.

·         1.4. Sąvoka „darbo diena“ neaprėpia nei savaitgalių, nei banko arba Lietuvos Respublikos valdžios institucijų pripažįstamų švenčių dienų

 

2. Šalys ir jų duomenys susisiekti

·         2.1. Pardavėjas: UAB „Prospektus“, Žalgirio g. 5, Skuodiškių k., Mažeikių rajonas, LT-89365 Mažeikiai Lietuva . Įmonės kodas 302310591. Telefonas: +370 67278444; el. paštas: info@prospektus.lt .

·         2.2. Pirkėjas (klientas) – tai asmuo, kuris interneto svetainėje lankosi kaip potencialus ar nebe pirmą kartą apsilankantis klientas.

·         2.3. Toliau tekste žodis „mes“, įskaitant ir jo formas kitais linksniais, reiškia Pardavėją, kuris yra prekių ir paslaugų savininkas, o žodis „jūs“, įskaitant jo formas kitais linksniais, reiškia asmenį, kuris šioje interneto svetainėje lankosi kaip potencialus ar nebe pirmą kartą apsilankantis klientas.

3. Užsakymo ir apmokėjimo tvarka

 

3.1. Pirkdamas prekes, Pirkėjas jas paima virtualiai ir įdeda į virtualų krepšelį.

3.2. Pirkėjas pateikia duomenis, kurių būtinai reikia tam, kad būtų galima įvykdyti užsakymą, t. y. vardą, pavardę, telefono numerį, pristatymo adresą ir pan.

3.3. Momentas, kai Pirkėjas paspaudžia užsakymą patvirtinantį mygtuką, laikomas sutarties sudarymo momentu.

3.4. Kai Pirkėjas el. paštu gauna patvirtinimą apie sutarties sudarymą, laikoma, kad Pardavėjas užsakymą priėmė.   

·         3.5. Pirkėjas įsipareigoja, kad sumokės ir už savo užsakytas prekes, ir jų pristatymo mokestį.

·         3.6. Jei Pirkėjas nesumokėjo mokėtinų sumų, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas.

·         3.7. Už prekių grąžinimą sumoka Pirkėjas. Su prekių pakeitimu susijusias išlaidas sumoka Pirkėjas. Prekių grąžinimo atveju visus banko mokesčius, susijusius su pinigų grąžinimu į Pirkėjo sąskaitą, sumoka Pirkėjas. Tačiau tuo atveju, jei nustatytume, jog grąžintos prekės iš tikrųjų yra su defektais, atlikę prekės pakeitimą kokybiška preke, pašto išlaidas grąžinsime. Tačiau atsakomybę galime prisiimti tik gavę grąžinamą prekę ir patvirtinę trūkumus.

·         3.8. Jei Pirkėjas pateikė neteisingą informaciją arba netikslų adresą, jis įsipareigoja atlyginti Pardavėjui visas su pristatymu susijusias išlaidas.

·         3.9. Pirkėjai, kurių prekės pristatymo šalis yra ne Europos Sąjungoje, įsipareigoja sumokėti visus importo mokesčius, muitų mokesčius ir (arba) tarpininkavimo mokesčius, sumokėtus už jūsų užsakyme nurodytų prekių gabenimą arba paskirstymą. Pirkėjas privalo užtikrinti, kad siekiant tinkamai ir efektyviai jam pristatyti užsakytas prekes, jis tikrai pateikė visą savo šalies muitinės reikalaujamą informaciją ir dokumentus. Rekomenduojame, kad pirkėjai, prieš užbaigdami pirkimo autorizavimą, vietos muitinėje išsiaiškintų, kokia bus galutinė į jų šalį pristatyto produkto kaina.

 

 

4. Prekių pristatymas

Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje prekės pristatomos per siuntų pristatymo įmonę LP express. Numatomas prekių pristatymo laikas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje iki 5 darbo dienų. Pristatymo kaina nuo 7 €

Į kitas pasaulio šalis prekės pristatomos per logistikos įmonę DHL. Užsienyje prekių pristatymo laikas iki 10 darbo dienų. Pristatymo kaina nuo 17 €

Taip pat prekes pristatome visoje Europoje paštu. Pristatymo laikas 3 - 10 darbo dienų. Pristatymo kaina tik 5 €.

 

 

5. Prekių grąžinimas

 

·         5.1. Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktuose (2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 271 ir 2001 m. rugpjūčio 17 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymas Nr. 258) nustatytą tvarką Pirkėjas turi teisę pristatytas prekes grąžinti per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos.

·         5.2. Be standartinės internetu įsigytiems pirkiniams taikomos prekių grąžinimo politikos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintomis nuotolinės prekybos taisyklėmis, ES klientai turi 7 darbo dienų terminą, per kurį gali atšaukti savo užsakymą. Šis terminas pradedamas skaičiuoti kitą dieną po prekių gavimo. Be to, pranešimą apie užsakymo atšaukimą privalote pateikti raštu mūsų info@prospektus.lt ir jame nurodyti savo konkretų užsakymą.

·         5.3. Pardavėjas supranta, kad gali būti, jog dėl įvairių kompiuterio ar monitoriaus charakteristikų ir (arba) nustatymų elektroninėje parduotuvėje demonstruojamo ir originalaus produkto išvaizda skirsis. Pardavėjas neatsako už jokius tokiu pagrindu Pirkėjo priimtus sprendimus.

·         5.4. Pakeisti prekes kitomis arba jas grąžinti galima tik tais atvejais, jei prekės nebuvo naudotos, jei jos neišpurvintos ir jei nepažeistos nei pačios prekės, nei jų etiketės ir pakuotė.

·         5.5. Grąžinant prekes arba jas pakeičiant kitomis, reikia grąžinti ir bet kokį buvusį apsauginį apvalkalą, į kurį buvo įdėtos pristatytos prekės. Visais įmanomais atvejais būtina naudoti originalią pakuotę.

·         5.6. Mes galime pakeisti prekę tik kita jai lygiaverte preke net ir tais atvejais, jei pageidautumėte pakeisti dydį ar spalvą (jei prekė yra drabužis). Jei pageidaujate prekę pakeisti kitos rūšies preke, tokiu atveju įsigyta prekė turi būti atitinkama tvarka grąžinama, o nauja įsigyjama pagal šioje interneto svetainėje taikomą prekių įsigijimo tvarką. 

·         5.7. Pirkėjo prašymas grąžinti prekę arba pakeisti ją kita turi būti pateikiamas raštu, pridedant prekių pirkimą patvirtinantį įrodymą.

·         5.8. Pinigai už grąžintas prekes Pirkėjui gali būti grąžinti per 5 dienas nuo prekių grąžinimo Pardavėjui dienos ir Pardavėjo patvirtinimo, kad prekes jis priėmė kaip grąžintas.

·         5.9. Jei prekę pageidaujate grąžinti tam, kad pakeistumėte ją kita arba susigrąžintumėte sumokėtus pinigus, siūlome prekes grąžinti naudojantis saugių ir apdraustų siuntų gabenimo tarnybų (pavyzdžiui, UPS, DHL, DPD ir kt.) paslaugomis. Atsakomybės už negautas grąžinamas prekes mes neprisiimame.

·         5.10. Paprastai prašymas leisti grąžinti prekę apdorojamas per 48 valandas nuo jo gavimo. Tačiau laikotarpiais, kaip apkrovos būna didelės, dėl pašto tarnybų vėlavimo arba nedarbo dienų apdorojimas gali užtrukti ilgiau. Šiems atvejams priskiriami sezoninių arba akcijinių išpardavimų laikotarpiai labai ypatingu laiku, pavyzdžiui, per Kalėdų ir Naujųjų Metų laikotarpį.

·         5.11. Kalbant apie Kalėdų laikotarpį, po lapkričio 1 d. įsigytas prekes kitomis prekėmis galima pakeisti iki kitų metų sausio 8 d.

 

 

6. Klientų aptarnavimo tarnyba

·         6.1. Jei jums iškilo kokių nors klausimų arba turite kokių nors su savo pirkiniu susijusių pastabų ar nusiskundimų, kreipkitės į info@prospektus.lt.

·         6.2. Į pateiktus klausimus siekiame atsakyti kaip galima greičiau.

 

7. Asmens duomenų apsauga ir jų saugumas

 

·         7.1. Jūsų vardo ir pavardės, telefono numerio, prekių pristatymo adreso, el. pašto adreso, jūsų amžiaus ir duomenų apie mokėjimo būdą prašome tam, kad galėtume įvykdyti jūsų užsakymą.

·         7.2. Gali būti, kad siekdami toliau plėtoti ir tobulinti šią interneto svetainę, rengsime apklausas ir kitokiais būdais prašysime pateikti informaciją apie tai, kaip yra naudojamasi mūsų interneto svetaine.

·         7.3. Jūsų pateikti duomenys ir mums, ir ją apdorojantiems subjektams leis įvykdyti jūsų užsakymą bei suteikti mūsų paslaugas.

·         7.4. Taip pat gali būti, kad jums siųsime informaciją apie mūsų produktus, paslaugas ir išsamius duomenis apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus.

·         7.5. Jei jūs nepageidaujate, kad rinkodaros tikslu būtų kreipiamasi į jus, atitinkamai apie tai praneškite info@prospektus.lt

·         7.6. Naudodamiesi šia interneto svetaine, jūs sutinkate, kad:

·         7.6.1. siekiant aptarti jūsų užsakymą arba atsakyti į jūsų pateiktą klausimą, į jus būtų kreiptasi el. paštu arba telefonu;

·         7.6.2. būtina informacija būtų perduota siuntų gabenimo tarnybai tam atvejui, jei jai reikėtų su jumis susisiekti dėl jūsų užsakymo pristatymo.

·         7.7. Nusprendę pirkti mūsų interneto svetainėje, jūs pripažįstate, kad pritariate šioms Pirkimo taisyklėms, ir sutinkate, kad minėta informacija būtų pateikta siuntų gabenimo tarnybai, kuri tą informaciją gali saugoti apskaitos tikslu.

·         7.8. Mums labai malonu, kad sugebame labai rūpestingai tvarkyti jūsų duomenis ir užtikrinti, jog bet kokia jūsų pateikta informacija bus tvarkoma laikantis tinkamo diskretiškumo ir pagal Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą. Todėl jūsų asmens duomenų mes nei parduosime trečiosioms šalims, nei juos panaudosime tokiais tikslais, kurie būtų nesusiję su įmonės ir kliento santykiais.

·         7.9. Informacija, kurią jūs pateikėte mums, bus naudojama tokiais tikslais:

·         7.9.1. jūsų užsakymui išsiųsti;

·         7.9.2. pateikti siuntų gabenimo tarnybai duomenis apie pristatymo vietą ir jūsų duomenis susisiekti tam, kad reikalui esant, ji galėtų į jus kreiptis ir pasitikslinti, kad būtent jūs pateikėte užsakymą; taip pat tam, kad galėtų patvirtinti gavimą arba išspręsti kokias nors iškilusias problemas;

·         7.9.3. susirašinėti el. paštu ateityje dėl galimų pasiūlymų, kurie jums galėtų būti naudingi (tuo atveju, jei būtų gautas jūsų išankstinis sutikimas).

·         7.10. Bet kokie jūsų pateiktos informacijos elementai yra naudojami tik siekiant patvirtinti jūsų tapatybę ir operatyviai pristatyti užsakymą. Visi jūsų pateikti duomenys yra tvarkomi tvirtai ir rūpestingai laikantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Toks tvarkymas nėra jūsų kreditingumo nagrinėjimas ir jis nepaveiks nei jūsų kreditingumo rizikos balo, nei paties kreditingumo.

·         7.11. Nusiuntę prašymą info@prospektus.lt, galite paprašyti, kad jums pateiktų mūsų išsaugotų jūsų asmens duomenų kopiją.

·         7.12. Viena mūsų politikos nuostatų – užtikrinti jūsų asmens saugumą tada, kai jūs naudojatės mūsų paslaugomis. Todėl dedame visas galimas pastangas užtikrinti, kad mūsų operacijos būtų apdorojamos saugiai ir kad jūsų pateikti asmens duomenys būtų laikomi saugiai. Visa apdorojama informacija yra užšifruojama ir perduodama per saugius interneto ryšio kanalus.

·         7.13. Siekdami, kad jūs žinotumėte, pranešame, jog tam, kad galėtume užšifruoti jūsų mums siunčiamus asmens duomenis ir kitą įslaptintą informaciją, mes naudojame standartinį šifravimo perduodant duomenis internetu kriptografinį protokolą SSL (angl. secure sockets layer). Be to, mes dedame visas pastangas, kad atsiradus naujovėms, technologija būtų atitinkamai atnaujinta ir taip užtikrintume galimą aukščiausią jūsų asmens duomenų saugumo lygį.

·         7.14. Nors ir dedame visas, kokias tik galime, pastangas užtikrinti jūsų siunčiamos informacijos apsaugą ir saugumą, kartu rekomenduojame, kad ir jūs naudotumėtės privačiu prieigos prie interneto kanalu. Jei naudojatės viešuoju kompiuteriu arba jungiatės per bendrą viešąjį tinklą, visada įsitikinkite, kad pasibaigus prisijungimo seansui, tikrai išsiregistravote, o užbaigę užsakymą arba seansą, prieš nueidami nuo kompiuterio uždarykite visus naršyklės langus. Šios priemonės užtikrins, kad jūsų asmens duomenų nebus galima paimti iš to kompiuterio, kuriuo jūs naudojotės.

·         7.15. Be to, labai svarbu, kad niekam neatskleistumėte savo slaptažodžių. Atminkite, kad bet koks asmuo, kuris žino jūsų slaptažodį arba gali jį pamatyti, galės bet kada prisijungti prie jūsų paskyros taip, tarytum būtų pagrindinis naudotojas. Todėl tikslinga kiekvienai interneto paskyrai sukurti kitokį slaptažodį.

·         7.16. Tais atvejais, kai jūsų reikalauja sukurti ar pasirinkti slaptažodį, geriausia naudoti raidžių ir skaičių derinį. Taip pat rekomenduojame nenaudoti įprastų žodyno žodžių arba lengvai atspėjamų sąvokų, pavyzdžiui, savo vardo, adreso, gimimo datos ar kitų asmens duomenų, kuriuos būtų galima nesunkiai nustatyti. Galiausiai, siekiant užtikrinti nuolatinį saugumą, tikslinga reguliariai keisti savo slaptažodį.

·         7.17 Mokant grynaisiais pinigais sumai viršijus 15 000 euro Prospektus privalės informuoti FNT

 

8. Apribojimai ir draudimai

·         8.1. Jokiomis aplinkybėmis negalima piktnaudžiauti šia interneto svetaine. Naudodamiesi šia interneto svetaine, jūs sutinkate:

·         8.1.1. kad nei versite, nei kurstysite padaryti nusikaltimą;

·         8.1.2. kad nei pateiksite, nei platinsite žalingą ar kenkėjišką turinį, pavyzdžiui, virusus;

·         8.1.3. kad jokiais veiksmais, įskaitant įsibrovimus į duomenų bazę, duomenų iškraipymą, trukdymą kitiems naudotojams naudotis šia interneto svetaine, kitų naudotojų privatumo ar teisių negerbimą, neprašytos reklaminės ar rinkodaros medžiagos siuntimą ir bandymus pakeisti bet kokių tinklo ar prie šios interneto svetainės prisijungusių kompiuterių paslaugų programas, neardysite šios svetainės vientisumo;

·         8.1.4. kad nesant išankstinio šios interneto svetainės savininko leidimo raštu, nekopijuosite, iš naujo nepaskelbsite ir nenaudosite jokio šios interneto svetainės turinio, vaizdų bei nuotraukų ir kad laikysitės visų autorių teisių apsaugos įstatymų.

·         8.2. Be to, mes negalime atsakyti už bet kokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl virusų ar kitų technologinių darinių, kurie jūsų kompiuteriui, įskaitant specifines programas, duomenis ar kitą jame esančią medžiagą, tikrai yra žalingi, puolimo tuo metu, kai savanoriškai siunčiatės medžiagą iš šios arba su ja susietos kitos interneto svetainės.

·         8.3. Mes pasiliekame visas teises bet kada paversti neveiksnia bet kokią vartotojo paskyrą, jei įtariame, kad gali būti įvykdytas kenkėjiškas puolimas, arba jei manome, kad naudotojas pažeidė šias Pirkimo taisykles, įskaitant tiesioginį jų pažeidimą ir netinkamą naudojimą.

9. Informacijos prieinamumas

·         9.1. Viena mūsų politikos nuostatų – visada pagal galimybes šioje interneto svetainėje informaciją pateikti taip, kad ji būtų pasiekiama. Nors ir dedame visas pastangas užtikrinti, kad būtų laikomasi šio įsipareigojimo, tačiau negalime garantuoti, kad jį visada įvykdysime. Todėl prašome, kad tuo atveju, jei atsidarę šią interneto svetainę, matote, jog pateikiamas vaizdas neatitinka jūsų poreikių, arba jei jūs matote puslapius ar nuorodas, kurios jus nuveda ne ten, kur tikėjotės, mums praneštumėte apie tokius nepatogumus ir mes galėtume atlikti reikiamus pataisymus. Be abejo, rekomenduojame atnaujinti savo naršyklę taip, kad jūsų kompiuteryje būtų įdiegta naujausia jos versija. 


Accept Site use cookies